На факультеті педагогіки та психології: день Святого Миколая для дітей

18 та 19 грудня 2012 року на факультеті педагогіки та психології проходили свята, приурочені до дня Святого Миколая та відкриття новорічної ялинки. 18 грудня свято було влаштовано для дітей класу інклюзивної освіти школи-інтернату на другому поверсі корпусу № 1; 19 грудня – для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт в актовому залі університету.

Студенти факультету підготували програму свят, до якої увійшли: привітання до дня Святого Миколая, передноворічні привітання; майстер-клас із виготовлення новорічних паперових іграшок; прикрашання новорічної ялинки; розваги «Катера», «Птах – Риба – Звір», «Привіт» та інші; рухливі ігри з Дідом Морозом; танці з повітряною кулькою; читання віршів дітьми; подарунки для кожної дитини (цукерки, іграшки, блокноти, зошити, олівці, подарункові новорічні набори тощо); фотографування з Дідом Морозом, Снігуронькою, Клоуном, Зайчиком, Сніговою королевою, Чарівником, Кажанами. . .

Організатори: Шарапова Т. А. – заступник декана факультету з виховної роботи; Балинська О.Л. – зав. центру позашкільного виховання школи-інтернату; Бугайова Л.І. – вихователь школи-інтернату.

Студенти, які підготували та провели заходи: Дід Мороз – Коваленко Володимир; Снігуронька – Гева Яна; Клоун – Проценко Ірина; Чарівник – Мозговий Олександр; Снігова Королева – Соломоненко Юлія; Зайчик – Чередніченко Ернест; Чорт – Ахматвердієв Азад.

Матеріали підготувала доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Фадєєва Т.О.