Студентська науково-практична конференція “Сучасна фортепіанна музика” на мистецькому факультеті

13 грудня 2012 року на музичному відділенні мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася щорічна студентська науково-практична конференція. Цьогоріч вона була присвячена счасній фортепіанній музиці.

Конференція стала підсумком роботи у наукових гуртках та проблемних групах, де кращі студенти відточують професійну майстерність, виступають з доповідями та науковими повідомленнями, презентують самостійну роботу з вивчення інструментальних творів композиторів-класиків та сучасних авторів.

На конференції студенти I-IV курсів виступили з науковими повідомленнями відповідно до тематики наукових досліджень, а саме:
1. Фортепіанна музика сучасних композиторів-новаторів.
2. Сучасна українська фортепіанна музика.
3. Інтеграція жанрів академічної та легкої музики: джазові твори та естрадне мистецтво.

У виконанні майбутніх учителів музичного мистецтва Т. Кондратенко, О. Сербул, К. Яровенко, І. Меднікової, А. Джегалюк, М. Козонак, Н. Бубнової, А. Унгурян, В. Латій, Д. Саакян, Т. Терещенко, Н. Анциферової, Д. Сегеди, А. Крюкова прозвучали фортепіанні твори сучасних вітчизняних та зарубіжних композиторів, з-поміж яких: Д. Шостакович, К. Шимановський, Р. Щедрін, О. Білаш, В. Філіпенко, Л. Шукайло, І. Волкова, А.Коломієць, А. Горчинський Д. Гершвін, М. Дворжак, Р. Паулс.

Організацію і підготовку студентів до конференції здійснювали викладачі-піаністи кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін кандидати педагогічних наук, доценти Л.П. Гончаренко, Н.В. Свещинська, та старші викладачі С.В. Грозан, О.М. Негребецька.

Професійний підхід до інтерпритації інтонаційно-образного змісту музичних творів дозволив проявити студентам творчі здібності та продемонструвати фортепіанну майстерність, а слухачі нагородили виконавців щирими оплесками.