ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
15 грудня 2012 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся День відкритих дверей. Близько 200 абітурієнтів та їхніх батьків мали змогу познайомитися з навчальним закладом та правилами прийому - 2013.
Гостям презентували виставку досягнень та можливостей факультетів університету. Перед майбутніми студентами виступили ректор - доктор філологічних наук, професор Семенюк О.А., проректори, декани факультетів, представники Центру довузівської підготовки та приймальної комісії.
Гості відвідали навчальні аудиторії, лабораторії, археологічний музей, наукову бібліотеку, їдальню, познайомилися з розвинутою інфраструктурою факультетів університету.