46-й обласний зліт молодих вчителів присвячений 95-ої річниці педагогічного університету

“Учитель — це професія від Бога, а всі інші професії — від учителя”. 29 березня у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка пройшов щорічний  46-й обласний зліт молодих вчителів, присвячений 95-ої річниці ЦДПУ ім. В. Винниченка. Учасники зльоту: молоді вчителі, які працюють перший рік, переможці конкурсів і змагань на районних та міських зльотах, ветерани педагогічної праці, вчителі-новатори, вчителі — переможці конкурсу “Учитель року — 2016”,лауреати обласної педагогічної премії ім. В. О. Сухомлинського, викладачі педагогічного університету та профспілкові активісти та ветерани профспілкового руху.

Молодих вчителів привітали: перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Петрович Коваленко, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Петрович Таборанський, ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка Олег Анатолійович Семенюк, директор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського Людмила Вікторівна Корецька, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України Світлана Леонідівна Скалько та представники управлінь і відділів освіти міст, районів, громад, голови міських і районних організацій профспілки.

Присвята 46-ого Обласного зльоту 95-й річниці ЦДПУ ім. В. Винниченка створила певний резонанс у педагогічних колективах області. Багато заходів у закладах освіти присвячено цій події зокрема, у Маловисківському, Новгородківському, Олександрівському, Петровському і багатьох інших районах відбулися науково-практичні конференції, творчі звіти кращих вчителів-випускників ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Також, традиційно нагородили 5 кращих вчителів-послідовників В. О. Сухомлинського обласною педагогічною преміює, яка носить ім'я Великого Вчителя.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"