Відкриття оновленого спортивного залу факультету фізичного виховання КДПУ

8 грудня 2012 року відбулося відкриття оновленого спортивного залу факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

В урочистостях взяли участь голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін, президент федерації баскетболу України Олександр Волков, фінансовий директор фірми «Велта» Вадим Москаленко, президент федерації баскетболу Кіровоградської області Сергій Сухий, секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, начальник управління фізичної культури та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Колодяжний, начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Олександр Куценко, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Олег Семенюк, ректор Кіровоградського національного технічного університету Михайло Чорновол. Кожен з учасників заходу доклав зусиль, аби баскетбольне майбутнє Кіровоградщини було яскравим і результативним.

Особлива подяка за відкриття залу – компанії«Велта» – титульному спонсору БК «Кіровоград», який взяв на себе витрати з ремонту спорткомплексу.