Шановні друзі! 23 березня відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція „Мови і світ: дослідження та викладання“. Цей захід вже традиційно збирає щороку українських та закордонних філологів, викладачів та перекладачів іноземних мов.  Це чудова нагода для науковців з різних країн обмінятися науковим та практичним досвідом, новими напрацюваннями, методиками.

Висловлюємо сподівання, що ця конференція стане не лише вагомим внеском у розвиток української філологічної науки і германістики зокрема, але й окреслить нові шляхи для вирішення непростих завдань реформування вищої освіти в Україні. У досягненні цієї мети велике значення має обмін інформацією. Тому висловлюємо особливу подяку організаторам, персонально деканові факультету іноземних мов Державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (КДПУ) міста Кропивницький, віцепрезиденту Асоціації українських германістів Олександру Миколайовичу Білоусу та всім учасникам конференції за надану можливість для наукових дискусій, презентації наукових підходів, налагодження контактів та сприяння розвиткові філологічної науки в Україні.”, - привітала учасників конференції Президент Асоціації українських германістів Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Алла Йосипівна Паславська.

Графік проведення конференції:

8.30 – 10.00 – реєстрація  учасників (214 ауд., 7-ми поверховий корпус)

10.00 – 14.30 – відкриття  конференції (пленарне засідання) (214 ауд. 7-ми поверховий корпус)

Одночасно

9.00 – 13.00   виставка друкарської продукції видавництва „НОВА КНИГА“ м. Вінниця.

13.00 – 14.00 – Перерва  на обід

14.30 – 18.00 – Робота секцій

16.00 – 16.30 – Перерва  на каву

16.30 – 18.00 – Робота  секцій

18.00             – Святкова вечеря

Гості КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРИВІТАННЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

СЕМЕНЮК Олег Анатолійович, доктор філологічних наук, професор, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

МИХИДА сергій Павлович,  доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

БІЛОУС Олександр Миколайович, кандидат філологічних наук, професор, професор кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики, декан факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; Заслужений працівник освіти України.

ЦІММЕРМАНН Гізела, доктор філософії (PhD), керівник Інформаційного центру Німецької академічної служби обмінів в Україні (DAAD в м. Київ);

ВЕННІНГЕР Андреас, магістр, керівник бюро з Австрійської академічної служби обмінів у місті Львів, Аташе з питань науки і освіти при посольстві Республіки Австрія в Україні;

ПАСЛАВСЬКА Алла Йосипівна, президент Асоціації українських германістів, академік Академії наук вищої школи України, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Львівського національного університету імені Івана Франка,.

ЧЕРНОВАТИЙ Леонід Миколайович, президент Всеукраїнської спілки викладачів перекладу, доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та практики перекладу англійської мови Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, DOCTOR HONORIS CAUSA Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Ріхард Йозеф БРУННЕР, професор, доктор habil університету м. Ульм та Українського Вільного Університету м. Мюнхен/ Німеччина, professor, doctor honoris causa Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"