Зустріч із народними депутатами України

17 березня в педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулася зустріч Першого заступника голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександра Співаковського з освітянами. На неї було запрошено членів вченої ради педуніверситету, директорів коледжів та шкіл міста. Під час зустрічі обговорили актуальні проблеми законотворчого забезпечення реформування освіти, запрошені мали змогу безпосередньо поставити питання людині, яка дотична до перебудови освітньої сфери.

Окрім цього, в залі засідань вченої ради за ініціативи народного депутата України Констянтина Яринича, відбувся брифінг групи народних депутатів (Олександра Жолобецького, Олександра Співаковського, Сергія Хланя, Констянтина Яринича), темою якого була необхідність розробки та реалізації комплексної Державної цільової програми радіаційного соціального захисту населення Кіровоградської області. Журналісти, представники громадських організацій, науковці почули думки представників вищого законодавчого органу країни, висловили свої міркування щодо проблеми, окреслили вектори співпраці.