Спартакіада «Здоровʹя»

22 лютого в спортивному залі університету розпочалась спартакіада «Здоровʹя» серед викладачів та співробітників університету, яка складалася з 8 видів змагань. Першим видом змагань спартакіади «Здоров'я» був волейбол. Місця були розподілені таким чином: перше місце – факультет фізичного виховання, друге місце – фізико-математичний факультет, третє місце – факультет історії та права.

3 березня в спортивному залі університету відбулось змагання з футзалу. Факультет фізичного виховання зайняв перше місце, фізико-математичний факультет – друге місце, факультет історії та права – третє місце.

10 березня відбулось змагання з дартсу . Перше місце в цьому змаганні отримав факультет історії та права , друге місце – факультет фізичного виховання, третє місце – фізико-математичний факультет.

Інформацію надав факультет фізичного виховання