В Міжнародний жіночий день дарували весну

Восьме березня... Як багато означає воно для чарівної половини людства. Саме так починається краса...Краса у всьому: краса розквіту землі, кохання, краса у ніжності дівчат, у чарівності та загадковості жінок. Дівчина, жінка... Одним поглядом в силі викликає велике почуття . Одним махом брови розвіює його на порох. Цей день повертає тепло, радість, промені сонця,тому не дивно, що до цього свята у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка готуються по-особливому.

Святковий концерт розпочався щирими привітаннями від ректора КДПУ ім. В. Винниченка Олега Анатолійовича Семенюка. Продовжили вітати жінок найталановитіші артисти: оркестр популярної, класичної, сучасної, української музики «Юність», Артем Гасленко та народний жіночий вокальний ансамбль “Оріана”, вокал-бенд «D.Voice». Звісно, не тільки піснями була насичена программа. Свою любов за допомогою танцю "Іспанські пристрасті" дарували Народний хореографічний ансамбль бального танцю «Конвалія» та Народний артист України Сергій Дьомин.

Зі святом, любі жінки!​

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"