Флешмоб до Дня Народження великої людини!

До дня народження великого українського письменника у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, розпочався флешмоб “Процитуй рядки великого поета”! Мета флешмобу — вшанувати пам'ять великого Кобзаря та доторкнутися до величного мистецтва рядками з його віршів.

Суть флешмобу у тому, щоб продекламувати вірш за хвилину та передати естафету одному студенту та одному викладачу.

Тарас Шевченко завжди буде силою, яка змушуватиме нас рости. З його словами ми нездоланні. Вони допоможуть нам осягнути та виконати  невмирущий його заповіт . Тому, долучайтеся до флешмобу!

Нагадаємо! Тарас Григорович Шевченко народився 9 березня 1814 року в селі Моринцях Звенигородського повіту Київської губернії (тепер Черкаська область) у родині кріпаків Григорія і Катерини Шевченків. Поет, письменник, маляр, громадський та політичний діяч, фольклорист, етнограф.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"