Нові перемоги у скарбницю досягнень

З 18 по 19 лютого у місті Київ проходив щорічний Кубок України з танцювального спорту. Наше місто представляли студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та вихованці Народного ансамблю бального танцю “Конвалія” під керівництвом Заслуженого працівника культури України, художнього керівника — Ігора Васильовича Спінула. Студент першого курсу мистецького факультету Іван Гончаренко та Аліна Вустілка студентка шостого курсу факультету іноземних мов. Пара Гончаренко-Вустілка, ввійшли у фінал та зайняли почесне третє місце у Всеукраїнському конкурсі. До речі, нещодавно, танцівники привезли перемогу з  Міжнародного конкурсу з танцювального спорту, який проходив у Латвії, де зайняли перше місце.

02 23 13 16

Вітаємо з новими перемогами та бажаємо надалі нових звершень. Головне -  йти до перемог!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"