Романтичні історії кохання

Продовжуємо ділитися прекрасними історіями коханнями. Нещодавно, ми розповіли вам першу історію, яка надихнула багатьох. А сьогодні, розповімо не менш красиву історію стосунків. Зазвичай, буває, що зустрінеш людину, навіть не підозрюючи, що через деякий час вона стане для тебе самою рідною. Наприклад, як сталося в нашій історії.

02 16 19 33

Поділилися своїми почуттями з нашою редакцією, Кирило Панченко та Вікторія Безверха. “Наше знайомство важко назвати особливим. Вперше, ми зустрілися десять років тому, на підготовчих курсах до вступу в педагогічний університет. Ніякої романтики взагалі-то. А стосунки зав'язалися вже на четвертому курсі навчання в університеті. До цього ми дружили в одній компанії, і навіть подумати не могли, що будемо разом. Але в цьому весь смак життя, ми ніколи не знаємо, що на нас чекає попереду. Для мене День Святого Валентина - не є одним днем закоханих на весь рік. Мабуть через те, що я не можу бути "романтиком за розкладом". Ми обоє любимо сюрпризи, обоє любимо готувати та вчиняти якісь речі спонтанно. Кожен День Святого Валентина різний - від романтичного вечора з подарунками до веселого та шумного в компанії друзів. Різноманітність ніколи не набридає. Тому, можу побажати іншим, хто по-справжньому закоханий, аби ви всі були щасливими. Нехай кожен день буде наповнений для вас любов'ю та коханням!”, - поділився своїми думками Кирило.

Тому, як бачите кохання може увірватися в ваше життя коли завгодно. Головне вірити в найкраще і вірити в добро!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"