Вітаємо зі святом кохання

День Святого Валентина чекають, мабуть, якщо не кожен другий, то кожен третій. Ми звикли, що саме у цей день ми робимо приємні подарунки не тільки своїм коханим, але й друзям. Даруємо "валентинки", квіти, шоколад та посмішки. Але, важливо не тільки в святковий день розуміти, що любишь людину, а важливо цінувати увагу, доброго та любов кожного дня.

Так, День Святого Валентина, щороку набуває в Україні  дедалі більшої популярності. Тільки-но починається лютий, як на вулиці з`являється святкова атрибутика:  сердечка, валентинки,  червоні повітряні кульку, звірятка, які кажуть: "Я тебе кохаю"!

"Університетський меридіан" бажає Вам казати та чути такі приємні слова своїм близьким людям кожного дня.

Вітаємо Вас зі свято!

Наша редакція шукає історії кохання, якщо ви хочете, щоб її опублікували на сайті, то надсилайте інформацію на пошту: [email protected]

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"