З поверненням до навчання

Два з половиною місяці пролетіли непомітно. Зима потроху починає пускати сонце до нас, і, можливо, скоро очікуємо теплу весну! А вас вітає, медіа-група “Університетський меридіан”!

Набравшись сил та енергії, студенти педагогічного університету імені Володимира Винниченка повернулися до навчання. Викладачі готуються вітати студентів та продовжувати знайомити їх з наукою, а студенти поки що не можуть налаштуватися на лад, адже треба поговорити з кожним одногрупником про канікули!

Розпочалася робота... Наради, збори, а студенти з телебаченням вже встигли офіційно відкрити нову зону відпочинку для студентів. Раніше ми розповідали про це. Молодіжний парламент розробив проект для студентів під назвою: “Вільний простір”, зробивши невеличку зону, яку, до речі, вже встигли опанувати студенти. “Повернулися на навчання, а тут така краса. Дякуємо активістам, які це зробили!” , - розповіла студентка фізико-математичного факультету.

Тож, студенти, вперед до нових знань та перемог! Успіхів!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"