Шановні студенти!

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це - Міжнародний день студента.

Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Сьогодні День студента є символічним об'єднанням студентів усіх спеціальностей і всіх навчальних закладів. Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. З нагоди Міжнародного дня студента вітаємо шановне студентство зі святом.

Для того, щоб здійснилися сміливі плани й справдилися заповітні мрії наших юних громадян, в Україні створюються всі необхідні умови для отримання якісної освіти й професійного становлення молоді.

Бажаємо студентству університету здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх їхніх починаннях!

Ректорат, студпрофком