Запрошуємо зустріти весну разом у ритмі вальсу

24 лютого запрошуємо на Благодійний весняний бал, який відбудеться у холі Кіровоградської обласної філармонії о 17.30.  Про це повідомили організатори балу представники Молодіжної ради при виконкомі та студентки педагогічного університету Ганна Трушевич та Катерина Колєва.

16486940 1295666687186497 7021201585347589572 o

Головна ідея - допомогти дівчинці, Надії Мороз, якій 13 років. Вона талановита дитина, яка гарно малює, але через хворобу вона знаходиться в інвалідному візку. Вона пережила дві операції, а весною готується до третьої.

Також, головною умовою балу - дрес -код.  Для жінок - вечірня сукні та квіти у різних їх проявах, а для чоловіків - костюм з краваткою чи краваткою-метеликом.

Організатори кажуть, що сюрпризів буде велика кількість. Розпочинаючи з зустрічі гостей, фотозони, концертної програми, благодійного аукціону та закінчуючи танцями з программою від ведучих заходу,  які оберуть Короля та Королеву балу.

Тож, шукайте сукні та костюми, беріть весняний настрій та приходьте на бал робити благородну справу!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"