Студенти-активісти від молодіжного парламенту з приємними справами для педагогічного університету

Поліпшити комфортне життя студентів та зробити приємну справу, нещодавно, мали змогу активісти молодіжного парламенту. До речі, багато з них, студенти ЦДПУ ім. В. Винниченка. Загалом, один із проектів парламенту отримав ресурс, тому виникла ідея самотужки зробити лавочки для сидіння. Активісти кажуть, що саме коридор між семиповерховим та двоповерховим корпусами підійшов ідеально. Адже, студенти можуть комфортно посидіти на перерві у буфеті чи попрацювати з гаджетами.

"Загалом, ми, як депутати парламенту від ЦДПУ ім. В.Винниченка, вирішили об'єднати свої зусилля саме у цьому напрямку. Цей перехід є одним з найбільш відвідуваних місць у нашому університеті, тому  сподіваємося, що місця для сидіння студенти оцінять", - повідомив голова молодіжного парламенту та студент педагогічного університету факультету іноземних мов Дмитро Бабак.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"