Зустріч із Заслуженим вчителем України
07.10.12. на факультеті фізичного виховання відбулася зустріч студентів із Заслуженим вчителем України Ігошиною Людмилою Миколаївною, вчителем фізичної культури загальноосвітньої школи №4 м. Кіровограда. Людмила Миколаївна поділилася зі студентами досвідом роботи вчителя фізичної культури у позакласній секційній роботі. ЇЇ шкільна команда з футболу стала бронзовим призером чемпіонату Євро – 2012 серед школярів загальноосвітніх шкіл України.
Заслужений вчитель України презентувала музею історії розвитку факультету виграний у важкій боротьбі кубок та вимпел з особистим підписом футболіста Валерія Паркуяна, заслуженого майстра спорту СРСР, кращого нападаючого збірної команди країни. Людмила Миколаївна відзначила, що багато випускників ЗОШ №4 м. Кіровограда стали студентами факультету, разом з тим і гравці шкільної футбольної команди, тому цей кубок та вимпел по праву належить і факультету фізичного виховання!