Конкурс з ораторського мистецтва

17 січня 2011 року на факультеті іноземних мов відбулась фінальна частина конкурсу з ораторського мистецтва у рамках проекту English Speaking Union.

Цей конкурс відкриває перед студентами дуже широкі можливості у плані спілкування англійською мовою, а саме: 2 фіналісти поїдуть у Лондон представляти Україну в травні 2011 року.

Змагання проводиться третій рік поспіль за ініціативи викладачів факультету іноземних мов доцентів Данілко М.І., Іваненко Н.В., Ярової Л.О.

У фінал вийшло шестеро учасників. Це були як студенти факультету іноземних мов, так і студенти інших навчальних закладів.

Змагання складалось з двох частин: імпровізована промова і підготовлена.

Переможцями стали: Краснюк Юлія (1 місце) – учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 25 м. Кіровограда; на 2 місці – Оцабрик Наталія – студентка Одеського національного університету імені І.І. Мечнікова. Вітаємо їх та зичимо успіхів у завершальному етапі конкурсу!