МТ «Резонанс»: «Yellow-fest», чекай НАС!!!

Молодіжний театр «Резонанс» імені Валерія Дейнекіна, КДПУ імені В.Винниченка пройшов конкурсний відбір на участь у ІІ-у театральному фестивалі «Yellow-fest». Фішка Yellow-fest у тому, що кожен рік він проводиться в новому місті Київської області. З легкої руки організаторів одне з міст.

Київської області на рік стає осередком театрального життя в Україні і отримує,почесну назву "театральне".. Перший фестиваль був у 2011 в Обухові. Зараз на Yellow-fest буде кілька прем’єр українських та білоруських театрів. І серед них студентський театр «Резонанс» імені Валерія Дейнекіна, що понад 55 років живе і розвивається в стінах нашого університету, з виставою «Кто-то должен уйти» В. Красногорова!!!

Тож, 9 - 11 ЛИСТОПАДА 2012 РОКУ м.Бориспіль, ІІ ВІДКРИТИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НА КИЇВЩИНІ "YELLOW-FEST"- чекай НАС!!!