Почесні гості із Туреччини

Кіровоградський держаний педагогічний університет імені Володимира Винниченка пишається тим, що співпрацює та має зв`язок з університетами інших країн. Цього разу, ми не могли пропустити нагоди поспілкуватися з гостями з сонячної Туреччини – директором школи іноземних мов, доцентом, доктором - Едою Устінель та заступником директора школи - Мехмедом Абі.

Вчора, 20 грудня, у залі засідань № 1 для всіх бажаючих відбулась конференція з теми: «Викладання англійської, як іноземної мови на рівні вищої освіти в Туреччині» та «Викладання англійської мови в підготовчій школі в Туреччині».

Ректор КДПУ ім. В. Винниченка Олег Анатолійович Семенюк висловив подяку іноземним друзям та подарував декілька сувенірів на згадку. Також, проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, проректор Сергій Павлович Михида нагородив Почесною грамотою та подякою за розвиток співробітництва та визнання між університетами.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"