Протест проти нової системи

Вчора, 20 грудня, на площі біля пам`ятника В. Винниченка студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка вийшли на акцію протесту, під час якої висловили свою думку про нову Постанову КМУ «Про внесення змін до стипендіального забезпечення». Акцію назвали: «Спасем образование - #5130 вето». До мітингу долучилися інші ВНЗ, а саме: Донецький медичний університет, Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету та Центрально-український національний технічний університет.

Організатор мітингу, Голова профкому студентів Олександр Сергійович Самосьєв, повідомив, що наразі студенти зібрали понад 800 підписів.

«Ми сьогодні зібралися, щоб довести до відома студентів про нові зміни, щодо стипендіального забезпечення, які хочуть внести з 1 січня. Для студента стипендія – єдиний дохід. Якщо не буде стипендій, то питання впаде на плечі батьків.», - розповів організатор акції Олександр Самосьєв.

Також, прийшли підтримати студентів: Голова студентської ради КДПУ ім.. В. Винниченка Єгор Мишко, Член Профспілкового комітету ЦНТУ Софія Павленко, Заступник Голови студентського самоврядування медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету імені Максима Горького Олександр Тюдотій.

Після мітингу, активісти записали відео звернення Президенту України.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"