Шановні викладачі!

20 грудня 2016 року відбудеться зустрічі з представниками університету Ситки Кочмана м. Мугла (Туреччина), які перебуватимуть у нашому університеті з робочим візитом у рамках роботи договору про співпрацю.

Директор школи іноземних мов, доцент, доктор Еда Устюнель виступить з презентацією“English as a Foreign Language Teaching at the Tertiary Level in Turkey” про навчання англійської мови як іноземної у Туреччині на рівні університету. Заступник директора школи іноземних мов Мехмед Абі виступить з доповіддю “Teaching English at the Preparatory School of Foreign Languages in Turkey” про навчання англійської мови на підготовчому відділені університету Ситки Кочмана.

Зустріч відбудеться об 11.00 у залі засідань двоповерхового корпусу. Запрошуються всі бажаючі.

Інформацію надано науковим відділом