Краса - велика сила

Нещодавно в Кіровоградській обласній філармонії відбувся щорічний конкурс краси та грації «Княгиня Кіровоградщини». Організатором якої є незмінне модельне агентство «MIX Models». Тільки на цьому конкурсі по - сравжньому думаєш, що «Краса – це велика сила», воно і не дивно, адже так багато красунь на одній сцені побачиш рідко.

Ви подумаєте, а до чого тут Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка? Тому що, тільки в нашому ВНЗ можна побачити стільки красунь, у яких поєднується розум та врода. Цього року почесне місце «Княгині Кіровоградщини» зайняла студентка другого курсу факультету педагогіки та психології Марія Мельничук. Яка одразу покорила всіх членів журі свою красою в поєднанні з розумом.

Вітаємо Марію та бажаємо нових перемог. Адже вже скоро, 16 грудня вона готується на Національний конкурс краси «Княгиня України»! Тримаємо за неї кулачки!

Дякуємо за фото Ігору Філіпенко

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"