• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Відбулася першість КДПУ зі скелелазіння

3 грудня вже вп'яте відбулася першість КДПУ зі скелелазіння, яку проводив туристичний клуб «Мандри». Спортивне свято відбувалось на скелелазному стенді, встановленому на факультеті фізичного виховання нашого університету. 16 хлопців та 22 дівчини змагалися на скелелазних трасах на швидкість.

В змаганнях взяли участь представники факультетів – природничо-географічного, фізичного виховання, психолого-педагогічного, філології і журналістики, факультету іноземних мов.

Серед юнаків призові місця зайняли студенти природничо-географічного факультету, а саме: перше місце виборов студент І курсу Троцький Максим (11 група), другим став студент ІІ курсу Німеровський Максим (21 група), третє місце виборов Назаренко Данило (21 група).

Перше місце серед дівчат у напруженій боротьбі виборола студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання Лягаєва Владислава (31 група), друге місце посіла студентка І курсу природничо-географічного факультету Александрова Вікторія (11 група), третє місце виборола також студентка І курсу природничо-географічного факультету Бондаренко Тетяна (11 група).

В командному заліку серед факультетів впевнено переміг природничо-географічний факультет, ІІ місце посів факультет фізичного виховання, на ІІІ місці – команда факультету філології і журналістики.

За підсумками змагань сформована збірна команда нашого університету, яка буде готуватися до участі в Чемпіонаті України зі скелелазіння серед студентів.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"