З новими перемогами та досягненням

Народний ансамбль бального танцю «Конвалія» Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка славиться своєю нестримною енергією у танці та вмінням дивувати глядачів новими яскравими постановками.

Думаємо, що саме цим вони підкорюють закордонні п`єдистали найкращих танцювальних майданчиків світу.

На цей раз, «Конвалія» підкорила нову вершину – Latvia Open World Championship 2016. 14 Міжнародний турнір з танцювального спорту  зібрав найкращі танцювальні пари. Україну представляли: Іван Гончаренко – студент мистецького факультету та Аліна Вустілка студентка факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка та зайняли почесне ПЕРШЕ місце серед 20 пар. Підтримували та готували до фестивалю танцівників, як завжди наставники та тренери: Заслужений працівник культури України, художній керівник Ігор Васильович Спінул, головний хореограф та балетмейстер ансамблю Олена Миколаївна Спінул, Оксана Юріївна Балашова.

Пишаємося та вітаємо наших студентів з новими досягненнями та бажаємо побільше таких нагород!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"