Урочистості до професійного свята
У четвер, 4 жовтня, в стінах нашого університету відзначали День учителя. Для педагогічного університету це свято для всіх – і викладачів, і студентів як майбутніх освітян.
З вітальним словом до професорсько-викладацького складу нашого закладу, ветеранів університету та студентів звернувся ректор, Семенюк О.А., підкресливши значимість та вагомість вкладу кожного у створенні освіти європейського зразка. До поздоровлень також долучились проректори, які наголосили на важливості місії вчителя в сучасній Україні.
В нашому університеті знають та шанують тих, завдяки кому Кіровоградський державний педагогічний університет очолює список одних із найкращих у вищій педагогічній освіті. На підтвердження цього професор Садовий М. І. зробив презентацію на вшанування пам’яті та заслуг видатних науковців Кіровоградщини, згадавши також сьогодення їх нащадків.