Урочисте відкриття відділу історії елементної бази електроніки Музею Історії техніки

27 вересня 2016 року на фізико-математичному факультеті у присутності членів вченої ради факультету та викладачів кафедри фізики та методики її викладання відбулося урочисте відкриття відділу історії елементної бази електроніки Музею Історії техніки. На відкритті був присутній ректор університету професор О.А. Семенюк, який у своїй промові зазначив, що дуже задоволений тим фактом що на факультеті оперативно відгукнулися на його пропозицію щодо створення в аудиторіях фізмату різних відділів Музею Історії техніки. Після виступу ректора університету професор кафедри фізики та методики її викладання О.М. Царенко провів для присутніх першу екскурсію щойно відкритим відділом Музею Історії техніки. Учасники презентації отримали інформацію про піонерів вакумної електроніки та про перші вітчизняні радіолампи, розібралися з основними етапами розвитку твердотільної електроніки, дізналися про роль вітчизняних дослідників у створенні перших зразків та розвитку електроніки. Роботу з організації функціонування відділу елементної бари електроніки виконували професор О.М. Царенко та старший лаборант П.В. Сірик.

Більш детальну інформацію про розширення діяльності Музею Історії техніки дивіться на сторінці фізико-математичного факультету.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом