Минуло літо

Минуло літо, непрості дні тривог і хвилювань, коли «хвилі» зарахувань винесли тебе на своїх гребенях до вершин мрії – стати студентом вишу…

А останнім акордом перед відповідальним днем, який цього року припав на 3 вересня й знаменував початок нового етапу в житті, стала офіційна, традиційна для Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, урочиста й помпезна, наснажена променями сонця й небесною блакиттю, підсилена напутнім словом ректора й кращих студентів, привітаннями Першого заступника Голови Кіровоградської обласної ради Олександра Шаталова, секретаря Кіровоградської міської ради Ігоря Волкова, голови Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Світлани Скалько, доповнена врученням премій імені Володимира Винниченка та подяк організаторам, спонсорам та натхненникам фестивалю «Студреспубліка» довгоочікувана ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ.

Щасти тобі, Першокурснику, щасти тобі, славний колективе славного університету в новому навчальному році!