Теорія і методика музичної освіти

У ВЦ “Академія” (серія Альма-матер) побачив світ навчальний посібник доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Володимира Федоровича Черкасова”.

Цей навчальний посібник цінний для тих, хто готується до музично-педагогічної роботи або вже займається нею. У ньому розкрито основи теорії і методики музичної освіти, становлення й особливості педагогічних систем музичного виховання в Україні і світі, обґрунтовано специфіку уроку музики, принципи та методи музичного виховання., зміст сучасних інтерактивних музично-педагогічних технологій, методику викладання музичного мистецтва в 1-8 класах загальноосвітніх навчальних закладів, зміст і особливості організації позакласної діяльності учнів.

Ректорат вітає автора і бажає нових наукових досягнень!

Інформацію надано науковим відділом