Музичний подарунок від військового оркестру

Не кожного дня можна побачити, як під Кіровоградським державним педагогічним університетом ім. В. Винниченка грає неймовірна жива музика, та ще й у виконанні військового оркестру. Не бачили?

Вчора, 1 вересня, хлопці з 3-го полку спецпризначення вирішили продовжити свій флешмоб, який розпочався з 8 квітня. Як пояснив нашій медіа-групі один з військових, оркестр грає у визначних місцях Кропивницького для підняття духу та гарного настрою мешканцям міста у непростий для них час.

Тому вирішили привітати усіх студентів з початком навчального року та подарувати живий виступ. Можна було почути не тільки класичні композиції та українські хіти, наприклад: «Червона Рута», Дзідзьо «Я і Сара», але і всім відомі іноземні композиції - «Show must go on» та інші.

За невеличкий годинний концерт біля університету зібралося багато слухачів, які щиро посміхалися та наспівували слова під музику, а після завершення виступу - аплодували та дякували за несподіваний сюрприз і піднятий настрій під кінець дня!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"