Вітаємо з присвоєнням звання Народного артиста України

Указом Президента України Петра Порошенка Сергію Петровичу Дьоміну - солісту-вокалісту Кіровоградської обласної філармонії та доценту кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання – присвоєно високе звання Народного артиста України з нагоди 25-ї річниці незалежності України. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

news 2016 08 26 08 16

Ректорат Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка вітає Сергія Петровича із присвоєнням почесного звання. Бажає і надалі нескінченного натхнення, яскравих емоцій, вагомих досягнень у здійсненні всього задуманого та любові глядачів.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"