Виставка за підсумками проведення Весняного пленеру в Дендропарку

news_2012_07_09_19_023 липня 2012 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилася виставка за підсумками проведення Весняного пленеру в Дендропарку.

Організаторами цієї акції стали Корпорація «XXI століття», медіа-група «Весь Кіровоград» та Кіровоградський обласний художній музей.

Ця акція об’єднала мистецькі заклади міста, школярів, студентів та професійних художників.

Весняний пленер стартував вп’яте, тоді коли проснулася природа, тоді коли пригріло сонечко, тоді коли розцвіли тюльпани.

Дванадцять найкращих студентів та п’ятеро викладачів були запрошені взяти участь у цьому заході. Їм вдалося відтворити атмосферу свята весни та живописні пейзажі Дендропарку. І в результаті, студенти другого курсу художньо-графічного відділення стали переможцями у конкурсі на кращу роботу серед студентів. ІІ місце посіла – Юлія Кузнєцова та ІІІ - Анна Войцеховська. Вони були нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів.