Кіровоградський державний педагогічний університет – кращий вищий навчальний заклад області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів Українистаном на кінець навчального року (http://osvita.ua/vnz/rating/45556/).

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингувищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України:"Топ-200 Україна", "Scopus"та"Вебометрикс", кожен із яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

В опублікованому узагальненому рейтингу Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка займає 88 позицію (із 269 представлених), є першим серед вищих навчальних закладів Кіровоградської області та входить у топ-10 кращих педагогічних університетів України (7 позиція).