Вітаємо переможців та лауреатів!

29 травня 2012 року відбулися засідання конкурсних комісій із розгляду матеріалів, поданих до участі у III турі конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни у номінаціях «Соціально-гуманітарні дисципліни» та «Природничо-математичні дисципліни».

Переможцями стали:

І місце:
у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни» – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови demeshko І.М.Демешко за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Практикум з української мови»;
у номінації «Природничо-математичні дисципліни» – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри біології danilkiv Я.Н.Данилків за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Генетика з основами селекції».

ІІ місце:
у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни» – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін didich Г.С.Дідич за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Історія зарубіжної музики»;
у номінації «Природничо-математичні дисципліни» – кандидат педагогічних наук, професор кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну babenko Л.В.Бабенко та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну fursikova Т.В.Фурсикова за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Основи комп’ютерних систем в дизайні».

ІІІ місце:
у номінації «Соціально-гуманітарні дисципліни» – кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу та загального мовознавства  О.Л.Ріжняк за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Латинська мова»;
у номінації «Природничо-математичні дисципліни» – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математики  Ю.І.Волков за комплект навчально-методичного забезпечення дисципліни «Теорія ймовірності».

Переможці та лауреати нагороджуються грамотами університету та грошовими преміями.

Оргкомітет