Стартувала масштабна база донорів “Врятуй людині життя”

Онлайн проект “Врятуй людині життя” націлений на зібрання до півтисячі контактів потенційних донорів, які зможуть у будь-який час прийти і здати кров тим, хто потребує переливання . Вже встигло відгукнутися більше 130 кіровоградців, які заповнили анкету і згодні поділитися своєю кров`ю з хворими.

Громадський активіст, студент Кіровоградського державного педагогічного університету Дмитро Бабак започаткував громадську організацію “Фундація регіональних ініціатив”, яка допомагає вирішувати актуальні питання у місті та розвитку студентських та молодіжних ініціатив. “ "Ми вже провели три тижні донорства до цього часу у Кіровограді, до яких долучилося більше, ніж 100 донорів. Зараз же ми проводимо онлайн-проект між хвилями вже регулярної Всеукраїнської донорської акції "Допомогти може кожен" щоб поповнити нашу базу донорів. Тому, коли терміново виникатиме потреба в донорській крові, до нас можна буде звернутися 24/7 і отримати допомогу."- повідомив медіа КДПУ ім. В. Винниченка координатор проекту Дмитро Бабак.

Для того, щоб потрапити в базу, перш за все треба заповнити анкету: goo.gl/CXBH8b

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"