“Всі на ринг” - розпочався всеукраїнський турнір з боксу

Вчора, 7 червня, розпочався перший всеукраїнський турнір з боксу, присв`ячений пам`яті заслуженого тренера України Віктора Павловича Звєрєва.

Факультет фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету відкрив двері 92 учасникам з різних міст та областей.  Турнір проходить з 7 по 11 червня за підтримки  Федерації боксу України, Кіровоградської обласної федерації боксу та Міністерства молоді та спорту України.

Фінальні поєдинки, урочисте нагородження і закриття змагань відбудуться 11 червня о 12 годині.

Довідка:

Віктор Павлович Звєрєв — Заслужений тренер України, головний тренер молодіжної збірної України з боксу, кращий боксер чемпіонату Европи 1976 року серед молоді. Під його наставництвом Молодіжна збірна перша на чемпіонатах Європи і чемпіонатах світу. Помер Віктор Павлович 5 серпня 2015 року на 58-му році життя.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"