КДПУ зустрів перших випускників на складанні ЗНО

Серйозні обличчя, група підтримки, повторювання тем та перевірка наявності всіх документів....

Сьогодні 8 червня з 11 години у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка розпочалося перше Зовнішнє незалежне оцінювання з німецької мови.

Кожен рік,  випускники проходять цей “іспит долі” для подальшого навчання у ВНЗ. Медіа група  університету, вирішила дізнатися у випускників та підбадьорити перед важливим іспитом. “Для мене складання екзаменів морально важко, переймаюся за складність завдань, балами, які отримаю після” - поділилася враженнями одна з випускниць.

При вході стоїть мила та “сувора” наглядач, яка перевіряє документи та слідкує за проходженням ЗНО, посміхається та бажає успіху!

Складати ЗНО в вузі, більш відповідально та нервово, тому зі мною вода, валер`янка та мама. Прочитала все про іспити, готувалася довго, тому думаю все буде добре” - прокоментувала одна з абітурієнів.

А ми бажаємо випускникам успіхів на складанні ЗНО та бажаємо тільки високих балів!

Всі особливості цьогорічної вступної компанії в КДПУ ім. В. Винниченка читайте надалі тільки  від перших облич університету!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"