Наукова конференція з україністики в Познані

20 та 21 травня в університеті імені Адама Міцкевича в Познані проходила ІІІ Міжнародна наукова конференція «Україністика: вчора, сьогодні, завтра…». Цей форум було присвячено 25-й річниці відділення україністики в Познанському університеті. На конференцію з’їхалися вчені з Польщі, Словаччини, Сербії, України, Чехії. Серед представників із України був і професор нашого університету Олег Семенюк, який виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Специфіка української педагогічної комунікації в умовах культурної глобалізації».

На відкритті конференції були присутні ректор університету імені Адама Міцкевича, директор інституту неофілології, представники муніципалітету м. Познань. В їх виступах зазначалося, що зростає цікавість серед польських та зарубіжних студентів до вивчення української філології, а університет все активніше залучає до викладання фахівців з України. Про увагу до України й української культури засвідчив і той факт, що 21 травня в Познані розпочався фестиваль «Українська весна».