День науки в Україні

З нагоди святкування Дня науки в Україні 24 травня 2016 року відбулося урочисте засідання докторів наук, професорів у науковій бібліотеці університету.

1

Доктору фізико-математичних наук, професору, Заслуженому працівнику освіти України Волкову Юрію Івановичу ректор університету, доктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович вручив відзнаку “Почесний професор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка”. Юрій Іванович Волков має вагомі заслуги перед нашим університетом, ним досягнуто реальних результатів у підвищенні ефективності та якості навчальної, методичної, науково-дослідної, виховної роботи.

2

Присутні ознайомились з повідомленням кандидата філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови Ковтюх Світлани Леонідівни на тему “День слов'янської писемності і культури”. Учені обговорили актуальні питання розвитку науки в України.