Олімпіада з іноземної (англійської) мови «Знавець олімпійського спорту» зі студентами факультету фізичного виховання

З метою вивчення історії розвитку олімпійського руху, знайомства студентської молоді з олімпійським рухом та олімпійськими цінностями, популяризації ХХХІ Літніх Олімпійських ігор в місті Ріо-де-Жанейро (Бразилія) за підтримки Кіровоградського обласного відділення НОК України 17 травня 2016 року відбулася олімпіада з англійської мови «Знавець олімпійського спорту» зі студентами факультету фізичного виховання.

Учасників олімпіади привітав декан факультету фізичного виховання професор А. Л. Турчак, представники Кіровоградського обласного відділення НОК України, голова Кіровоградського обласного відділення олімпійської академії професор С.М. Воропай, доцент кафедри лінгводидактики та іноземних мов О.В. Лабенко та чемпіонка України, багаторазова чемпіонка міжнародних змагань, 4-х разова чемпіонка Європи, учасниця чемпіонату світу та Олімпійських ігор в Пекіні (2008р.), майстер спорту міжнародного класу з гімнастики спортивної Валентина Галенкова. Про її спортивні успіхи було показано документальний фільм. Особливо хотілося б відмітити те, що у своїй промові Валентина підкреслила важливість вивчення англійської мови студентами факультету фізичного виховання. Далі студенти виконали олімпіадні завдання, які складалися із спеціальних тестів на спортивну тематику та окремого завдання, пов’язаного з історією розвитку олімпійського спорту на Кіровоградщині, в Україні та в усьому світі. Загалом в олімпіаді брали участь 18 студентів. Призові місця зайняли: І місце – Самаіл Костянтин (12гр.); ІІ – Довженко Максим (12гр.); ІІІ – Патлатий Захар (14гр.). Олімпіадні завдання підготували викладачі кафедри лінгводидактики та іноземних мов, доценти О.В. Лабенко та Т.А. Капітан. Проведена олімпіада засвідчила наявність досить високого рівня знань студентів факультету фізичного виховання з англійської мови та історії олімпійського спорту. Думається, що започаткована пізнавально-навчальна традиція знайде своє продовження в подальшому житті факультету фізичного виховання.

Світлана Челало

Інформацію факультет фізичного виховання