ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ «НАРОДНИЙ ЯРМАРОК»

Щойно в актовій залі мистецького факультету відбулася презентація творчого проекту студентів ІІ курсу 21-ї групи «Народний ярмарок». Координатор проекту – професор кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін Галина Степанівна Дідич.

Метою цього заходу є місія збереження, розвиток та вдосконалення безцінних скарбів та традицій українського народу.

Учасники «Народної ярмарки» приклали чимало зусиль, аби відтворити й дати життя сценарію, що написаний за однойменним мюзиклом. Талановиті студенти І-ІІІ курсів кожної репетиції дивували своєю акторською майстерністю і вмінням жартувати.

Глядачі дуже гарно сприйняли «Народну ярмарку», адже всі жарти студентів-акторів не були залишені без уваги. Яскраві костюми додавали ще більшого захоплення, а душевне виконання пісень торкнулися кожного серця.

Вітаємо учасників і координатора проекту з успішною постановкою, бажаємо успіхів і чекаємо нових проектів.

Олена Олійник,
студентка ІІ курсу мистецького факультету