Міжнародний форум у КДПУ
23-25 травня 2012 року Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка приймав учасників міжнародного форуму “Міграція та культурне різноманіття Європи”, здійснений за підтримки європейської грантової програми “Молодь у дії”.
Перша частина форуму, який зібрав молодь 5 країн (Чехії, Словаччини, Болгарії, Македонії, України) пройшла в Одесі, продовжили обговорення актуальних проблем культурного різноманіття Європи вже у Кіровограді. Окрім виголошення доповідей за тематикою форуму, його учасники провели прес-конференцію для журналістів міста й організували концерт, де представники кожної країни прочитали вірші своїми мовами, виконали народні пісні та танці.