IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ КОНКУРС -ФЕСТИВАЛЬ “АРТ-ДОМІНАНТА–2016”

Студент ІІ курсу мистецького факультету Артем Зубенко вкотре здобув перемогу на музичному конкурсі-фестивалі, який відбувся на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Цей захід присвячено 25-річчю незалежності України.

Метою конкурсу-фестивалю є благодійна місія вивчення, збереження, розвитку та вдосконалення безцінних скарбів світової та національної української музики.

Учасниками конкурсу-фестивалю стали студенти факультетів мистецького спрямування вищих педагогічних навчальних закладів та музичних училищ і училищ культури з 14 областей України. Амбіційний та талановитий Артем Зубенко (клас викладача З. М. Стукаленко) гідно представив нашу область та місто й отримав диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації "Народні інструменти" (баян) у V категорії – студенти спеціалізованих музичних ВНЗ ІІ-ІV рівня акредитації.

Нам приємно, що ми можемо пишатись такими талантами.

Вітаємо Артема, бажаємо йому успіхів та наснаги в навчанні, нових перемог та подальшого розвитку його таланту.

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»