Весняна толока

Традиційно цієї весняної пори розпочинається всеукраїнська толока. Після танення снігу відкрилися всі недоліки облаштування вулиць, прибудинкових територій багатоповерхових будинків, прилеглих територій, промислових підприємств, установ, організацій.

Профком студентів КДПУ ім. В.Винниченка та громадська організація «Молодіжна громадська організація «Курс» долучилися до всеукраїнської толоки та 23 квітня провели прибирання біля Джерела Св. Даниїла.

Масове прибирання, або толока, - це не просто наведення належного санітарного стану в громадських місцях, це усвідомлення того, що ми теж – частина живої природи, тому повинні ставитися до навколишнього середовища з повагою. Саме тому територією, яку обрали для прибирання, була місцевість, де студенти проводять свій активний відпочинок.

Організатори (голова профкому студентів Самосьєв Олександр, заступник голови профкому Набойченко Максим, голова ГО «Молодіжна громадська організація «Курс» Балєлов Микола) та студенти різних факультетів разом плідно попрацювали задля благополуччя нашого міста.

Після гарної праці на активістів чекав приємний сюрприз – смачний куліш у дружній та згуртованій компанії.

Інформацію надав Профком студентів КДПУ ім. В.Винниченка