ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ В ПРИРОДНИЧІЙ, ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ТА ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ

20-23 квітня 2016 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулась ІІ-а Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ В ПРИРОДНИЧІЙ, ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ТА ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ»

Основні напрямки роботи конференції

1. Інноваційні підходи до прогнозування змісту природничої, технологічної та професійної освіти.
  2. Методичні аспекти формування професійної компетентності в процесі навчання студентів та учнів.
  3. Методологічні підходи навчання загальнонаукових та спеціальних дисциплін в сучасному технологічному суспільстві
  4. Вітчизняний та зарубіжний досвід розвитку природничої, технологічної та професійної освіти.
  5. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та засобів навчання у природничій, технологічній та професійній освіті.
  6.  Сучасні досягнення у природничих, професійних та методичних науках.

Співорганізатори конференції - Міністерство освіти і науки України, Інститут  педагогіки НАПН України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Атирауський державний університет імені Х.Досмухамедова (Казахстан), Інститут педагогічних наук (Республіка Молдова, м. Кишинів), Тракійський університет (м.Стара Загора, Болгарія), Мозирський державний педагогічний університет імені И.П. Шамякина (Республіка Білорусь).

На конференції представили свої доповіді понад 70 учасників з таких навчальних закладів та наукових установ:

Бердянський державний педагогічний університет

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка;

Запорізький національний технічний університет;

Інститут вищої освіти НАПН України;

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України;

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

Київський національний лінгвістичний університет;

Київський національний університет технологій та дизайну;

Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету;

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка;

Криворізький металургійний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет»;

Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ);

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

Національний університет «Львівська політехніка»;

Національний університет водного господарства та природокористування;

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка;

Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків);

Харківський національний автомобільно-дорожній університет;

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди;

Хмельницький національний університет;

а також викладачі ліцеїв  та коледжів, зокрема таких:

КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського»;

Кіровоградський кібернетико-технічний коледж;

Кіровоградського професійний ліцей побутового обслуговування;

Кіровоградський технікум механізації сільського господарства.

В конференції взяли участь видатні вчені та педагоги:

Анісімов Микола Вікторович – доктор педагогічних наук, член-кореспондент Аерокосмічної Академії України, професор кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності КДПУ ім. В.Винниченка;

Калініченко Надія Андріївна - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри біології та методики її викладання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Заслужений учитель України;

Садовий Микола Ілліч - доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, професор кафедри фізики та методики її викладання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, президент Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти України;

Сушенцева Лілія Леонідівна - доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та соціального управління Національного університету «Львівська політехніка»;

Турчак Анатолій Леонідович - кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, декан факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;

Царенко Олег Миколайович - кандидат технічних наук, професор кафедри фізики та методики її викладання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Шишкін Геннадій Олександрович - доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики Бердянського державного педагогічного університету.

Конференція викликала неабиякий інтерес в науковій спільноті. Матеріали конференції переглянули 995 користувачів інтернету, залишили 452 коментарі до текстів доповідей. Трансляцію засідання конференції в онлайн-режимі переглянули 438 користувачів.

Учасники конференції висловлюють подяку оргкомітету за організацію плідного обміну думками. Окрема подяка - інформаційному відділу КДПУ ім. В. Винниченка за технічну підтримку інтернет-обговорення та онлайн-трансляції.