Парад оркестрів

10 травня в залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка пройшов творчий мистецький захід «Парад оркестрів», який був присвячений 67-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Учасники та гості заходу віддали шану і глибину своїх сердець усім визволителям нашої Батьківщини. Захід підготували студенти музичного відділення мистецького факультету та викладачі кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін.

Концерт вразив своєю масштабністю та енергетикою. Ініціатором проведення такого вкрай необхідного і довгоочікуваного заходу вже третій рік поспіль виступає керівник народного оркестру популярної, класичної та сучасної української музики “Юність”, заслужений працівник культури України, доцент Геннадій Бродський. Саме завдяки наполегливій роботі Геннадія Леонідовича вдалося не тільки продовжити традиції проведення «Весняної майоліки», а й представити оркестрові колективи мистецького факультету, які завжди демонструють свою майстерність для різних аудиторій слухачів.

Варто зазначити, що проведенню концерту сприяв ректорат університету, а також молодіжний центр, працівники якого допомагали в організаційних питаннях та виготовленні поліграфічної продукції.

Насамкінець, дуже хочеться подякувати керівникам оркестрів, які подарували це свято оркестрової музики: Геннадію Бродському, керівнику народного оркестр популярної, класичної та сучасної української музики “Юність”; Сергію Сметані, керівнику естрадного оркестру; Алевтині Чанковській, керівнику ансамблю бандуристів; Павлу Бєлєнікіну, керівнику духового оркестру; Олені Горбенко, керівнику ансамблю струнних інструментів; Зої Стукаленко, керівнику оркестру народних інструментів; Наталії Медведєвій, керівнику народного хору «Дивоспів».

Парад

Час вперед