Дарія Жабокрицька – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі мистецтвознавства

8 квітня 2016 року в Харківській державній академії дизайну та мистецтв відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі мистецтвознавства.

До фінального етапу конкурсу були допущені 33 роботи молодих науковців, що були представлені в трьох секціях. Конкурсантів оцінювало компетентне журі, яке складалося з науковців різних закладів України. В секції «Мистецтвознавство (образотворче мистецтво)» І місце отримала студентка 6 курсу мистецького факультету Дарія Жабокрицька, яка презентувала дослідження на тему «Пошуки пластичної виразності в художніх системах "сезанізма" і "суворого стилю" (на прикладі творів О. Осмьоркіна і П. Оссовського з кіровоградських музеїв)» (науковий керівник кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну О.І.Кириченко). На урочистій церемонії вручення дипломів переможцям конкурсу голова журі, доктор мистецтвознавства, професор ХДАДМ Л.Д.Соколюк підкреслила високий рівень дослідження Д. Жабокрицької, його презентації у стендовій доповіді та відповідей на запитання, які виникли у журі та аудиторії, і порекомендувала студентці не зупинятися на досягнутому й обов’язково в подальшому продовжувати підвищення наукового рівня в аспірантурі.

Мистецький факультет вітає Дарію Жабокрицьку та її наукового керівника О.І.Кириченко з перемогою!

Інформацію надано мистецьким факультетом