КВН
Команда КВН Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Наївність» стала чемпіоном шістнадцятого відкритого чемпіонату КВН в місті Кіровоград.
«Наївність», у якій грають студенти педуніверситету, гідно провела сезон в Кіровоградській лізі КВН, вигравши усі ігри. Закономірний результат цього – титул чемпіона міста та перехідний кубок, що буде зберігатися рік в стінах університету.
Втім, команда не розслабляється – наступна гра відбудеться уже 6 травня в м. Хмельницькому, де проходять чвертьфінальні ігри Подільської ліги КВН.
Команда КВН КДПУ «Наївність» висловлює подяку за підтримку протягом сезону своїм вболівальникам, ректорові університету Семенюку Олегу Анатолійовичу, проректору з науково-педагогічної роботи Михиді Сергію Павловичу та голові студентського профспілкового комітету Бойку Сергію Вікторовичу.
{gallery}news/new_2012_05_04_15_12{/gallery}