Пузікова Тетяна «СУПЕРСТУДЕНТКА–2016»

«СУПЕРСТУДЕНТКА»! Так, саме про участь у цьому проекті мріє кожна студентка Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. І мрійниць можна зрозуміти, адже це шанс показати свою красу, таланти, інтелект, підкреслити свій неповторний, витончений образ, стрункість і найголовніше для кожної дівчини – свою вечірню сукню.

Вже більше десяти років поспіль навесні Молодіжний центр збирає найвродливіших дівчат університету для того, щоб позмагатися за найголовнішу корону і титул «СУПЕРСТУДЕНТКА».

2016 рік не став виключенням, 31 березня о 15:00 в актовій залі університету восьмеро конкурсанток боролися за почесне звання «СУПЕРСТУДЕНТКА 2016».

Право оцінювати наших прекрасних дівчат мали почесні гості: Бойко Сергій Вікторович – секретар Кіровоградської міської ради; Осіпова Марія – помічник депутата Кіровоградської міської ради Санасаряна Рафаеля Рафаеловича, депутатська група «Європейський вибір»; Кріпак Сергій Володимирович - депутат Кіровоградської міської ради; Рудковська Олена – керівник модельного агентства «MIX models»; Юлія Симчук – лідер компанії «AVON», Федоренко Ольга – представник студії флористики «Елена».

У першому конкурсі «Я – УКРАЇНКА» члени журі оцінювали спроможність дівчат найбільш ефектно передати образ української дівчини.

Другий конкурс видався не менш цікавим, адже кожна з конкурсанток представляла свої таланти.

Головним завданням третього конкурсу було якнайкраще розкрити суть майбутньої професії дівчат та проявити свої інтелектуальні здібності.

Конкурс оригінальних купальників – найдинамічніша та найгарячіша частина нашого змагання.

В останньому конкурсі журі оцінювало наших конкурсанток як королев, адже це був вихід у вечірніх сукнях.

Підбиття підсумків – один із найскладніших і довгоочікуваних моментів змагання.

ІІ віце-міс 2016 стала студентка факультету педагогіки та психології Мельничук Марія, І віце-міс – студентка факультету іноземних мов Гева Богдана. А найголовнішу корону і титул «СУПЕРСТУДЕНТКА 2016» виборола студентка фізико-математичного факультету Пузікова Тетяна.

Інформацію надав студпрофком КДПУ